SZUKAJ BADANIA

O firmie

firma

 JESTEŚMY FIRMĄ O EUROPEJSKIM ZASIĘGU

Początki naszej firmy sięgają 2002 roku. Ogromny wpływ na jej rozwój i przyszłość miało połączenie z Nova Medical, CDL Analco, AMT Analco i Eurolab Wrocław, do której doszło w 2005 roku. 30 grudnia 2013 roku doszło do kolejnego połączenia – spółek Synevo Polska i Nucleagena. W jego wyniku powstała spółka Synevo Sp. z o.o. (więcej tutaj).

Wchodzimy w skład międzynarodowej sieci Laboratoriów Medycznych Synevo, działających na terenie Niemiec, Turcji, Rumunii, Ukrainy, Gruzji, Mołdawii, Białorusi, RosjiBułgarii oraz Serbii.

PRACOWNICY SĄ NASZYM NAJWIĘKSZYM KAPITAŁEM

W tym roku obchodzimy jubileusz 10-lecia. Nasz dynamiczny rozwój nie byłby możliwy bez pracowników, którzy są naszym największym kapitałem i rozwijają się razem z firmą. Wielu z nich związało z Synevo swoją karierę zawodową, zaczynając np. od stanowiska diagnosty laboratoryjnego, by po jakimś czasie stać się kierownikiem jednego z 26 laboratoriów, a z etatu kierownika awansować na stanowisko dyrektora. W okresie ostatnich 10 lat kilkadziesiąt osób uzyskało tytuł specjalisty w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej i mikrobiologii. Są tacy, którzy skończyli studia podyplomowe i MBA.

DZIAŁAMY W CAŁEJ POLSCE

W ramach sieci Synevo w Polsce działa ponad 90 placówek – laboratoriów i punktów pobrań. Można je znaleźć m.in. w Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy, Elblągu, Tczewie, Lublinie, Tomaszowie Lubelskim, Łodzi, Wrocławiu, Zielonej Górze, Krakowie, Ząbkowicach Śląskich, Poznaniu, Włocławku, Bydgoszczy, Toruniu, Katowicach, Sosnowcu, Gorzowie Wielkopolskim, Chojnicach. Tu znajduje się pełna lista naszych placówek.

WYKONUJEMY NAWET NAJBARDZIEJ SPECJALISTYCZNE BADANIA

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej – od prostych badań diagnostycznych po prowadzenie skomplikowanych projektów badań naukowych i klinicznych. Można u nas wykonać zarówno podstawowe badania krwi, jak i badania genetyczne, immunologiczne, hormonalne, aż po unikatową diagnostykę alergologiczną z wykorzystaniem testu transformacji limfocytów.

Wspomagamy pacjentów i klinicystów w przypadkach nadwrażliwości na alergeny przemysłowe, ale również w zakresie odczynów na materiały wykorzystywane w stomatologii. Nasza histopatologia wykonuje wiele skomplikowanych odczynów immunochemicznych. Pomagamy również w doborze odpowiedniego postępowania terapeutycznego w wielu typach nowotworów. Nie uciekamy od innowacyjnych metod, które nie są jeszcze ujmowane w rekomendacjach, a nasza pracownia wykonująca badania w zakresie chorób autoimmunologicznych, wykorzystując różnorodne metody, wspiera klinicystów w procesie diagnostyki i monitorowania leczenia.

JAKOŚĆ JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA

Jesteśmy jedną z nielicznych firm laboratoryjnych na polskim rynku, która posiada szeroki zakres akredytacji obejmujący różne laboratoria. Aby ujednolicić zasady postępowania, wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z wymogami normy europejskiej EN ISO 15189. Certyfikat akredytacji wydany nam przez Polskie Centrum Akredytacji posiada numer AM 002 i potwierdza zgodność systemu zarządzania Synevo z międzynarodowymi wymaganiami oraz kompetencje i jakość świadczonych usług. Akredytacja obejmuje siedem laboratoriów oraz punkty pobrań.

Wysoka jakość usług świadczonych w akredytowanych laboratoriach wyznacza standard, który utrzymywany jest we wszystkich laboratoriach medycznych Synevo.

Oto przykład certyfikatów uprawniających do prowadzenia badań, jakie posiada nasze laboratorium w Warszawie.

DBAMY O KRZEWIENIE WIEDZY SPECJALISTYCZNEJ

Naszym celem jest krzewienie wiedzy specjalistycznej na temat badań laboratoryjnych i medycznej diagnostyki laboratoryjnej. Naszą pracą i dokonaniami chcemy przyczyniać się do rozwoju i stałego podnoszenia poziomu usług laboratoryjnych, wnosząc profesjonalne badania laboratoryjne do procesu diagnozy.

Dbamy o edukację lekarzy, diagnostów laboratoryjnych i pacjentów, dla których przygotowaliśmy i udostępniliśmy system wykładów internetowych. W każdym takim wykładzie bierze udział „na żywo” około 200 osób, a 500 osób pobiera prezentacje dostępne na stronie internetowej www.synevo.pl. Organizujemy również kursy dla osób specjalizujących się w diagnostyce laboratoryjnej i mikrobiologii.