Ceny badań w sklepie internetowym są 10% niższe od cen w Punktach Pobrań – KUP ONLINE

Szukaj
Close this search box.
Szukaj
Close this search box.
flaga ukrainy#standwithUkraine

Zapraszamy na webinar! „Biomarkery sercowe AD2015”

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami

1 października o godzinie 18.00 zapraszamy lekarzy i diagnostów do uczestnictwa w jednogodzinnym szkoleniu (tzw. webinarze), które odbędzie się na żywo przez internet na temat:

„Biomarkery sercowe AD2015”

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez:

Prof. dr hab. Dariusza Sitkiewicza
 
Program szkolenia:

1. Biomarkery sercowe w 60 lat po pierwszej publikacji prof. Feliksa Wróblewskiego dotyczącej aminotransferaz w zawale mięśnia sercowego, czyli od enzymów do swoistych sercowo białek.

2. Czy wysokoczułe testy troponinowe zrewolucjonizowały diagnostykę i postępowanie w ostrych zespołach wieńcowych?

3. Czy jest jeszcze miejsce dla innych markerów biochemicznych?

4. Prawdopodobne markery przyszłości.

Zapisz się na webinar i poznaj opinię specjalisty!

[own_button_more href=”https://app.getresponse.com/site/webinar_01_10_15/webform.html?wid=15790805&u=gSe&mg_param3=4″ color=”yellow” float=”” title=”Zapisz się”]  

Notka biograficzna prelegenta

dariusz_sitkiewiczProf. dr hab. Dariusz Sitkiewicz zajmuje się od wielu lat problematyką chorób układu krążenia. Przez blisko 30 lat kierował Zakładem Biochemii Klinicznej Instytutu Kardiologii w Aninie, gdzie prowadził badania dotyczące diagnostyki biochemicznej chorób sercowo-naczyniowych oraz patomechanizmów nadciśnienia tętniczego w aspekcie funkcji śródbłonka naczyniowego.

Ostatnie lata swojej aktywności naukowej poświęcił pracy dydaktycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym wykorzystując swoje bogate doświadczenie i wiedzę w pracy ze studentami Oddziału Medycyny Laboratoryjnej. W latach 2010 – 2014 kierował Katedrą Biochemii i Chemii Klinicznej. Wraz ze swoim Zespołem prowadzi nadal badania skupiające się na roli cząsteczek mikroRNA w patogenezie zawału serca i niewydolności mięśnia sercowego oraz na mechanizmach plejotropowego działania statyn.

Dorobek naukowy profesora stanowi ponad 150 publikacji. Otrzymał również tytuł Członka Honoris Causa Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej.

Serdecznie zapraszamy
Zespół Synevo

[own_button_more href=”https://app.getresponse.com/site/webinar_01_10_15/webform.html?wid=15790805&u=gSe&mg_param3=4″ color=”yellow” float=”” title=”Zapisz się”]