SZUKAJ BADANIA

Zapraszamy na bezpłatny webinar – „Mikromacierze aCGH w praktyce klinicznej”

24 listopada (czwartek) o godzinie 17.30 zapraszamy lekarzy i diagnostów do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu online (tzw. webinarze), na temat:
 

„Mikromacierze aCGH w praktyce klinicznej”

 
Szkolenie przeprowadzą:
dr n. med. Ewa Kostyk, lek. med. Anna Kruczek i dr n. med. Marek Bodzioch

Program szkolenia:
1. Wprowadzenie do diagnostyki genetycznej techniką mikromacierzową aCGH – dr n. med. Marek Bodzioch
2. Praktyczne zastosowanie mikromacierzy aCGH u pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną i autyzmem – dr n. med. Ewa Kostyk
3. Praktyczne zastosowanie mikromacierzy aCGH w diagnostyce prenatalnej i niepowodzeń położniczych – lek. med. Anna Kruczek

Czas trwania szkolenia:
90 minut
 
Zapisz się


Zapisz się na webinar i poznaj opinie specjalistów!
 

Notki biograficzne prelegentów

Dr n. med. Ewa Kostyk

Specjalista genetyki klinicznej, specjalista pediatrii, lekarz z 30-letnim stażem pracy: w latach 1985 – 2007 w Poradni Genetycznej i Klinice Chorób Dzieci Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego, obecnie w Poradni Genetycznej Kostyk i Kruczek. Konsultant w dziedzinie genetyki klinicznej w Szpitalu im. Św. Ludwika w Krakowie, w Szpitalu św. Rafała w Krakowie oraz ośrodka leczenia niepłodności „Gyncentrum” w Katowicach.

 
 

Lek. med. Anna Kruczek

Specjalista genetyki klinicznej i specjalista pediatrii, lekarz z ponad 20 letnim stażem pracy: w latach 1994 – 2007 w Poradni Genetycznej i Klinice Chorób Dzieci Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego, obecnie w Poradni Genetycznej Kostyk i Kruczek. Konsultant w dziedzinie genetyki klinicznej w Klinice Neonatologii Szpitala Uniwersyteckiego i Oddziału Neonatologicznego Szpitala Ujastek w Krakowie oraz ośrodka leczenia niepłodności „Gyncentrum” w Katowicach.

 

Dr n. med. Marek Bodzioch

Specjalista genetyki klinicznej, kierownik Zakładu Genetyki Molekularnej Laboratorium Medycznego Synevo Kraków, konsultant w dziedzinie genetyki klinicznej i laboratoryjnej w Szpitalu im. Jana Pawła II, Zakładzie Diagnostyki Szpitala Uniwersyteckiego, Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym oraz Centrum Neurologii Klinicznej w Krakowie, adiunkt w Zakładzie Diagnostyki Katedry Biochemii Klinicznej UJ CM, współredaktor naczelny czasopisma Medycyna Praktyczna – Neurologia.

 

Zapisz się


Serdecznie zapraszamy
Zespół Synevo