SZUKAJ BADANIA

Dla pacjentów

Zrób komplet badań na …

komplet_badanPamiętając, że pełna diagnostyka i terapia pozostają domeną lekarzy klinicystów, postanowiliśmy wybrać pewne parametry wspomagające diagnozę. Zebraliśmy je w pakiety. Wybrane parametry wchodzące w ich skład pomogą wstępnie ocenić stan naszego zdrowia, włosów i paznokci.

Sprawdź, który pakiet badań jest dla Ciebie!

Przygotowanie do badań

przygotowanie_do_badanPrawidłowa diagnoza i właściwa decyzja terapeutyczna zależą, po części, od wiarygodności wyniku badania laboratoryjnego.
Dla przedstawienia prawdziwego stanu zdrowia, poza wykonaniem zleconych badań w laboratorium, równie istotną rolę ma wcześniejsze przygotowanie pacjenta do badań.

Przeczytaj jak przygotować się do badań!

Nasze laboratoria do Państwa dyspozycji

lokalizacja_laboratoriówSYNEVO prowadzi obecnie laboratoria medyczne znajdujące się w: Warszawie, Gdańsku, Lublinie, Łodzi, Wrocławiu, Wołominie, Zielonej Górze, Tomaszowie Lubelskim, Tczewie, Krakowie, Ząbkowicach Śląskich, Poznaniu, Włocławku, Bydgoszczy, Toruniu, Sosnowcu i Gorzowie Wielkopolskim.

Znajdź laboratorium i godziny otwarcia!

Dział Obsługi Klienta

Zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta.

tel. (22) 120 24 00
poniedziałek – piątek: 8.00 – 16.00

 

Biblioteka Pacjenta

aktualnosciZapraszamy do zapoznania się z „Biblioteką pacjenta” gdzie znajdą Państwo zbiór wielu cennych informacji dotyczących diagnostyki laboratoryjnej i użyteczności badań. W bibliotece poruszona jest również m.in. kwestia kluczowej roli prawidłowego przygotowania się do badań.

Dowiedz się więcej!