SZUKAJ BADANIA

Dla lekarzy

Zapisz się na newsletter

 

Oferta stałej współpracy

oferta_wspolpracyOferta Synevo w zakresie medycznej diagnostyki laboratoryjnej adresowana jest do lekarzy i podmiotów leczniczych. Przyjmujemy pacjentów ze skierowaniami z placówek posiadających umowę z naszą firmą, osoby posiadające skierowanie lekarskie i pokrywające koszty badania jak również pacjentów wykonujących badania na własne życzenie.

Dowiedz się więcej na temat współpracy z nami

Baza wiedzy

baza_wiedzyW diagnostyce laboratoryjnej wiele się zmienia. Dlatego wspieramy klinicystów w zdobywaniu wiedzy. Tu dostępne są informacje o badaniach laboratoryjnych, o wpływie przygotowania pacjenta na wyniki badań i interferencjach powodujących zmienności uzyskiwanych wyników.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy!

Aktualności

aktualnosciZapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi wydarzeniami w Synevo. Wśród nich znajdą Państwo informacje o aktualnych promocjach, planowanych spotkaniach naukowo-szkoleniowych oraz prezentacjach naszych pracowników i współpracowników podczas zjazdów i konferencji. Także są tu zaproszenia na webinary prowadzone przez ekspertów medycznych!

Sprawdź nasze aktualności!

Kontakt do naszych przedstawicieli

kontakt_do_przedstawicieliLaboratoria Synevo oferują kompleksowe usługi w zakresie ogólnej i specjalistycznej diagnostyki laboratoryjnej dla publicznych, niepublicznych przychodni lekarskich i pacjentów gabinetów lekarskich. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami medycznymi w całej Polsce.

Znajdź swojego przedstawiciela medycznego.