Przedstawiciele Medyczni Synevo:

Laboratorium Warszawa + Wołomin (region mazowiecki)

Katarzyna Wróblewska, tel. 795 582 621
e-mail: katarzyna.wroblewska@synevo.pl

Ewelina Chodkowska, tel. 609 636 566
e-mail: ewelina.chodkowska@synevo.pl

Kamil Wadziński, tel. 503 345 018
e-mail: kamil.wadzinski@synevo.pl

Damian Szostek, tel. 795 336 341
e-mail: damian.szostek@synevo.pl

Laboratorium Łódź (region łódzki, świętokrzyski)

Maciej Łabuda, tel. 609 917 704
email: maciej.labuda@synevo.pl

Agnieszka Lefik, tel. 506 228 742
email: agnieszka.lefik@synevo.pl

Dyrektor Regionalny:
Przemysław Kulas, tel. 609 917 728
e-mail: przemyslaw.kulas@synevo.pl

Laboratorium Kraków (region małopolski)

Kamil Baran, tel. 609 322 276
e-mail: kamil.baran@synevo.pl

Dyrektor Regionalny:
Jacek Bystrzycki
, tel. 601 559 222
e-mail: jacek.bystrzycki@synevo.pl

Laboratorium Lublin + Tomaszów Lubelski
(region lubelski, świętokrzyski, podlaski, podkarpacki)

Katarzyna Markowska, tel. 795 337 565
e-mail: katarzyna.markowska@synevo.pl

Dyrektor Regionalny:
Dorota Czernicka
, tel. 601 801 408
e-mail: dorota.czernicka@synevo.pl

Laboratorium Wrocław + Ząbkowice Śląskie (region dolnośląski)

Ewa Kostuj-Niczyj, tel. 601 953 388
e-mail: ewa.kostuj-niczyj@synevo.pl

Dyrektor Regionalny:
Michał Sukienniczak, tel. 506 475 280
e-mail: michal.sukienniczak@synevo.pl

Laboratorium Zielona Góra + Laboratorium Gorzów Wielkopolski (region lubuski, okolice Barlinka, Trzcianki, okolice Wolsztyna, Międzychodu, okolice Głogowa)

Dyrektor Regionalny:
Marcin Jankowiak, tel. 609 917 709
marcin.jankowiak@synevo.pl

Laboratorium Gdańsk + Tczew (region pomorski, warmińsko-mazurski)

Maciej Marciniak, tel. 517 339 446
e-mail: maciej.marciniak@synevo.pl

Dyrektor Regionalny:
Małgorzata Kulpan
, tel. 607 451 754
e-mail: malgorzata.kulpan@synevo.pl

Laboratorium Poznań (region szczeciński, Wielkopolska)

Radosław Szczęsny, tel. 661 912 399
e-mail: radoslaw.szczesny@synevo.pl

Dyrektor Regionalny:
Justyna Pankrat
, tel. 661 912 412
e-mail: justyna.pankrat@synevo.pl

Laboratorium  Bydgoszcz  + Toruń + Włocławek +  Chojnice
(region kujawsko-pomorski, pomorski, zachodniopomorski)

Adrian Zawadzki, tel. 607 307 509
e-mail: adrian.zawadzki@synevo.pl

Dyrektor Regionalny:
Przemysław Kulas
, tel. 609 917 728
e-mail: przemyslaw.kulas@synevo.pl

Laboratorium Sosnowiec (region śląski)

Lilianna Morawska, tel. 509 139 094
e:mail: lilianna.morawska@synevo.pl

Magdalena Perek, tel. 728 333 423
e:mail: magdalena.perek@synevo.pl

Dyrektor Regionalny:
Jacek Bystrzycki,
tel. 601 559 222
e-mail: jacek.bystrzycki@synevo.pl

Punktypobrań

Wybierz najbliższy punkt na mapie: